O nás

 • Vítejte na stránkách veterinární ošetřovny ve Frýdlantě nad Ostravicí. V naši ordinaci poskytujeme běžná  preventivní a léčebná ošetření malých zvířat (zejména psů, koček a drobných hlodavců), současně provádíme i jednodušší chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene, čipování, apod.
  V případě potřeby jsme schopni zajistit i hospitalizaci zvířete.
  Náročnější chirurgické zákroky a speciální diagnostická vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s veterinární klinikou Lískovka Frýdek-Místek.
 • Hlavním zaměřením naší péče je propojení klasické a alternativní medicíny a celostní přístup ke zvířecím pacientům a jejich majitelům  (je obdivuhodné, kolik nemocí mají mnohdy pán i jeho zvíře společných).
 • Postupem času se člověk vyvíjí a přehodnocuje přístup k životu, člověku, přírodě a s tím i dosavadní postupy a zkušenosti. Klasická  západní medicína má v mnoha případech nezastupitelnou roli, ale má svá omezení a nedokáže postihnout složité a jemné  mechanismy udržující zdraví a následně vznik nemoci. Otázky a myšlenky – co je nemoc, jak vlastně vzniká a energetická podstata  života a bytí mne postupně směřují ke změně v chápání a pojetí života, jedince, zdraví a nemoci.
  Proto se snažím (v případě zájmu klienta) o celostní pohled a přístup k pacientovi a o začlenění alternativních a přírodních postupů  do systému klasické západní medicíny, kdy se tyto dva zcela odlišné systémy velmi hezky doplňují. Z alternativních postupů  využíváme systému Energy, homeopatie, magnetoterapie, Dornovu metodu.
 • Mezi velmi důležité činitele, ovlivňující zdraví a životní spokojenost zvířat, patří strava a také spokojené soužití zvířete a jeho majitele.
  Proto vám také nabízíme:
  - poradenství v oblasti výživy
  - poradenství v oblasti socializace, výchovy a výcviku psů
 • Hlavním cílem je pro nás zdravý a spokojený život Vašich zvířecích přátel.